EU105115-3
EU105125
EU110125-1
EU120130-S
EU141151-S
პროდუქტის დეტალები
EU105115-3
d
105 mm
L
14.5 mm
მახასიათებლები
Max. sliding velocity
- 0.5 m/s
Installation
- in closed grooves A
- in open grooves B
Application
- hydraulic systems
Construction type
- rod U-ring
Design
- metric
Material
- polyurethane (PUR)
Media
- mineral oil
Temp. max.
- 80 °C
Temp. min.
- -30 °C
Working pressure
- 400 bar