EU110125-1
EU110125
EU110130
EU120130-S
EU141151-S
Подробное описание продукта
EU110125-1
d
110 mm
L
12 mm
Свойства
Max. sliding velocity
- 0,5 m/s
Installation
- in closed grooves A
- in open grooves B
Application
- hydraulic systems
Construction type
- rod U-ring
Design
- metric
Material
- polyurethane (PUR)
Media
- mineral oil
Temp. max.
- 80 °C
Temp. min.
- -30 °C
Working pressure
- 400 bar